Casa Reina Cabanyal Villa

  • Wi-Fi
  • Strand
  • Spelrum
  • Rullstolstillgänglighet
  • Luftkonditionering

När du bor i Casa Reina Cabanyal Villa Valencia kan du enkelt nå Ciutat de les Arts i les Ciències, som ligger cirka 25 minuters promenad bort.

Fritidsaktiviteter inkluderar spelrum samt terrass och gemensam lounge.

Restaurangen Restaurante Pizza Al Tall, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger ungefär 5 minuter bort till fots.

Denna villa har ett strandnära läge precis runt hörnet från Parroquia de Cristo Redentor. Oceanogràfic ligger inom 2 km från villan, och Saluhallen finns ungefär 4 km bort. Boendet ligger ungefär 10 minuters bilresa från San Pedro y Santa Maria katedral. Tunnelbanestationen Maritim - Serreria finns mindre än 900 meter bort, så att gästerna kan upptäcka Valencia.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Casa Reina Cabanyal Villa Valencia
Maison Reina
Mobilpris

Maison Reina

6 m från boendet
USD 761 USD 685
per natt
The Bohemian Beach House
Mobilpris

The Bohemian Beach House

150 m från boendet
USD 207 USD 186
per natt
Maravillosa Casa Junto Al Mar Y Cerca Del Centro
Mobilpris

Maravillosa Casa Junto Al Mar Y Cerca Del Centro

8.9
Fantastiskt 15 recensioner
150 m från boendet
USD 209 USD 188
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • Säkerhet

    I köket

    • Gemensamt kök

    För barn

    • Spelrum

    Fritid

    • Strand
    • Solterass
    • Fritids- och TV-Rum

    För funktionshindrade

    • Rum/faciliteter för funktionshindrade
    • Rullstolstillgänglighet

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Terrass

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 18:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    LicensnummerVT-47247-V
    Vanliga frågor
    • Finns det Wi-Fi i Casa Reina Cabanyal Villa?
      Ja, gästerna på Casa Reina Cabanyal Villa kan dra nytta av Wi Fi i hela boendet.
    • Tillåter Casa Reina Cabanyal Villa husdjur?
      Tyvärr accepterar Casa Reina Cabanyal Villa inte gäster med husdjur.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Casa Reina Cabanyal Villa Valencia

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng